AU1501P4-3
Extended
Manufacturer
Applied Power
MFR.Part #
AU1501P4-3
JLCPCB Part #
C393867
Package
DFN-3L(2x2)
Description
1 15V 16.5V 180A@8/20us 1uA 36V 480pF 6.5kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DFN-3L(2x2) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS