MAX8881EUT18+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
MAX8881EUT18+T
JLCPCB Part #
C5669033
Package
SOT-23-6
Description
-40℃~+85℃ 1 1.8V 12V 200mA Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown、Under Voltage Lockout (UVLO) Positive SOT-23-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS