LTC3807HFE#PBF
MFR.Part #
LTC3807HFE#PBF
JLCPCB Part #
C686095
Package
TSSOP-20-EP
Description
-40℃~+150℃@(TJ) 1 4V~38V 900kHz Buck Buck External Yes TSSOP-20-EP DC-DC Converters ROHS