LTC3807EFE#TRPBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LTC3807EFE#TRPBF
JLCPCB Part #
C686092
Package
TSSOP-20-EP
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 4V~38V 900kHz Buck Buck External Yes TSSOP-20-EP DC-DC Converters ROHS