LTC1400CS8#TRPBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LTC1400CS8#TRPBF
JLCPCB Part #
C675263
Package
SO-8
Description
0℃~+70℃ 1 12 1LSB 4.75V~5.25V 400kHz SPI SO-8 Analog to Digital Converters (ADC) ROHS