LTC1068-50IG#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LTC1068-50IG#PBF
JLCPCB Part #
C674313
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+85℃ -5.5V~5.5V 0.16mVRMS 2Hz~50kHz、2Hz~30kHz 4 8 General Purpose Filter SSOP-28-208mil Switched Capacitor Filters ROHS