LT3504EUFD#TRPBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT3504EUFD#TRPBF
JLCPCB Part #
C670793
Package
QFN-28-EP(4x5)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1A 3.2V~40V 350kHz~2.2MHz 4 800mV~40V Adjustable Buck Buck Built-in No QFN-28-EP(4x5) DC-DC Converters ROHS