LT3065IDD-1.5#PBF
MFR.Part #
LT3065IDD-1.5#PBF
JLCPCB Part #
C511752
Package
DFN-10(3x3)
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.5V 25uVrms 350mV@(500mA) 45V 500mA 55uA 78dB@(120Hz) Fixed PG Pin、Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive DFN-10(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS