AD5246BKSZ50-RL7
MFR.Part #
AD5246BKSZ50-RL7
JLCPCB Part #
C649407
Package
SC-70-6
Description
-40℃~+125℃ 1 100kHz 128 2.7V~5.5V 45ppm/℃ 50kΩ I2C Linear ±20% SC-70-6 Digital Potentiometers ROHS