LT3015IQ-15#PBF
MFR.Part #
LT3015IQ-15#PBF
JLCPCB Part #
C666358
Package
DDPAK-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5A 15V 30V 50dB@(120Hz) 680mV@(1.5A) Fixed Negative Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection DDPAK-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS