LT3015EQ-3.3#PBF
MFR.Part #
LT3015EQ-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C666315
Package
DDPAK-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.1mA 1.5A 3.3V 30V 310mV 60uVrms 62dB@(120Hz) Fixed Negative Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection DDPAK-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS