LT3015EQ-2.5#PBF
MFR.Part #
LT3015EQ-2.5#PBF
JLCPCB Part #
C666311
Package
DDPAK-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5A 2.5V 30V 62dB@(120Hz) 680mV@(1.5A) Fixed Negative DDPAK-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS