LT1999CS8-10#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT1999CS8-10#PBF
JLCPCB Part #
C665967
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ -5V~80V 1 1.55mA 105dB 10V/V 137.5uA 1uA 2MHz 31mA 3V/us 4.5V~5.5V 500uV 8uV/℃ 97nV/√Hz@10kHz ±0.35V SOIC-8 Current Sense Amplifiers ROHS