LT1963EQ-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1963EQ-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C665740
Package
DDPAK-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5A 20V 3.3V 40uVrms 550mV@(1.5A) 63dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive DDPAK-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS