LT1767EMS8E-3.3#TRPBF
MFR.Part #
LT1767EMS8E-3.3#TRPBF
JLCPCB Part #
C665126
Package
MSOP-8-EP
Description
0℃~+125℃@(TJ) 1 1.25MHz 1.5A 3.3V 3V~25V Buck Buck Built-in Fixed No MSOP-8-EP DC-DC Converters ROHS