LT1587CM-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1587CM-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C579776
Package
DDPAK-3
Description
0℃~+125℃@(Tj) 1 1.3V@(3A) 13mA 3.3V 3A 72dB@(120Hz) 7V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive DDPAK-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS