LT1585CM-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1585CM-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C664341
Package
DDPAK-3
Description
0.003%Vout 0℃~+125℃ 1 1.4V@(4.6A) 3.3V 4.6A 72dB@(120Hz) 7V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive DDPAK-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS