LT1584IT-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1584IT-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C664331
Package
TO-220
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5V@(7A) 3.3V 7A 7V Fixed Positive TO-220 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS