LT1236BCN8-10#PBF
MFR.Part #
LT1236BCN8-10#PBF
JLCPCB Part #
C663225
Package
PDIP-8
Description
0℃~+70℃@(Ta) 10V 10mA 11.5V~40V 3.5uVrms 6uVp-p Fixed Series、Parallel PDIP-8 Voltage Reference ROHS