LT1121IZ-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1121IZ-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C661135
Package
TO-92-3
Description
-40℃~+125℃ 1 150mA 3.3V 30uA 550mV@(150mA) 58dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-92-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS