LTC4065LXEDC-4.1#TRMPBF
MFR.Part #
LTC4065LXEDC-4.1#TRMPBF
JLCPCB Part #
C687220
Package
DFN-6-EP(2x2)
Description
-40℃~+85℃ 1 3.75V~5.5V 4.1V DFN-6-EP(2x2) Battery Management ROHS