LT1111CS8-12#PBF
MFR.Part #
LT1111CS8-12#PBF
JLCPCB Part #
C661611
Package
SO-8
Description
0℃~+70℃@(TA) 1 12V 2V~30V 72kHz Boost、Buck Buck、Boost Built-in Fixed No SO-8 DC-DC Converters ROHS