LT1009IS8#TRPBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT1009IS8#TRPBF
JLCPCB Part #
C661493
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 10mA 2.5V 35ppm/℃ Fixed Parallel SOIC-8 Voltage Reference ROHS