LT1009CMS8#TRPBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT1009CMS8#TRPBF
JLCPCB Part #
C662143
Package
MSOP-8
Description
0℃~+70℃@(Ta) 10mA 2.5V 25ppm/℃ Fixed Parallel MSOP-8 Voltage Reference ROHS