LM285Z-2.5#TRPBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LM285Z-2.5#TRPBF
JLCPCB Part #
C661091
Package
TO-92-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 120uVrms 2.5V 20mA 20ppm/℃ Fixed Parallel TO-92-3 Voltage Reference ROHS