ADP3303ARZ-3.2
MFR.Part #
ADP3303ARZ-3.2
JLCPCB Part #
C3751893
Package
SOIC-8
Description
-25℃~+85℃@(Ta) 1 100uVrms 12V 180mV@(200mA) 200mA 3.2V 400uA Fixed PG Pin、Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOIC-8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS