ADP3303ARZ-2.7
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
ADP3303ARZ-2.7
JLCPCB Part #
C3745633
Package
SOIC-8
Description
-20℃~+85℃ 1 12V 2.7V 200mA 400mV@(200mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOIC-8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS