ADP151ACPZ-3.3-R7
MFR.Part #
ADP151ACPZ-3.3-R7
JLCPCB Part #
C658766
Package
LFCSP-6-EP(2x2)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 200mA 3.3V 5.5V 70dB@(10kHz) 9uVrms Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Soft Start、Enable、Short Circuit Protection Positive LFCSP-6-EP(2x2) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS