ADP1110AR-3.3
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
ADP1110AR-3.3
JLCPCB Part #
C3192897
Package
SOIC-8
Description
1 1V~30V 3.3V 70kHz Buck-Boost Buck、Boost Built-in Fixed No SOIC-8 DC-DC Converters