AD9235BRUZRL7-40
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD9235BRUZRL7-40
JLCPCB Part #
C653333
Package
TSSOP-28
Description
-40℃~+85℃ 0.7LSB 1 12 2.7V~3.6V 40MHz 40MHz 70.6dB Built-in Yes TSSOP-28 Analog to Digital Converters (ADC) ROHS