AD9215BRUZRL7-65
MFR.Part #
AD9215BRUZRL7-65
JLCPCB Part #
C653268
Package
TSSOP-28
Description
-40℃~+85℃ 0.5LSB 1 10 2.7V~3.3V 230ppm/℃ 2V 32mA 58.5dB 65MHz 65MHz Built-in Yes TSSOP-28 Analog to Digital Converters (ADC) ROHS