AD8010AR-REEL7
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD8010AR-REEL7
JLCPCB Part #
C4368574
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ -5V~5V 1 10uV/℃ 12.6V 15mV 200mA 200uA 2nV/√Hz@10kHz 54dB 800V/us SOIC-8 Operational Amplifier ROHS