AD5280BRUZ200-R7
MFR.Part #
AD5280BRUZ200-R7
JLCPCB Part #
C649488
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+85℃ 1 200kΩ 256 30ppm/℃ 35kHz 4.5V~16.5V I2C Linear ±30% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS