AD5270BRMZ-50
MFR.Part #
AD5270BRMZ-50
JLCPCB Part #
C207708
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+125℃ 1 1024 2.7V~5.5V 300kHz 50-TP 50kΩ 5ppm/℃ SPI ±1% MSOP-10 Digital Potentiometers ROHS