AD5263BRUZ200-R7
MFR.Part #
AD5263BRUZ200-R7
JLCPCB Part #
C578159
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+125℃ -5V~5V 200kΩ 256 25uA 30ppm/℃ 35kHz 4 Linear SPI、I2C ±1% TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS