AD5259BRMZ50-R7
MFR.Part #
AD5259BRMZ50-R7
JLCPCB Part #
C649457
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+125℃ 0.4LSB 1 100nA 160kHz 256 3V~5V 500ppm/℃ 50kΩ EEPROM I2C Linear ±30% MSOP-10 Digital Potentiometers ROHS