AD5254BRUZ10-RL7
MFR.Part #
AD5254BRUZ10-RL7
JLCPCB Part #
C207501
Package
TSSOP-20
Description
-40℃~+105℃ 10kΩ 2.7V~5.5V 256 4 400kHz 650ppm/℃ EEPROM I2C Logarithmic ±30% TSSOP-20 Digital Potentiometers ROHS