AD5245BRJZ100-R2
MFR.Part #
AD5245BRJZ100-R2
JLCPCB Part #
C143920
Package
SOT-23-8
Description
-40℃~+125℃ 1 100kΩ 2.7V~5.5V 256 40kHz 45ppm/℃ I2C Linear ±30% SOT-23-8 Digital Potentiometers ROHS