AD5233BRUZ10-R7
MFR.Part #
AD5233BRUZ10-R7
JLCPCB Part #
C649378
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+85℃ 10kΩ 2.7V~5.5V 4 600ppm/℃ 630kHz 64 EEPROM Linear SPI ±20% TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS