AD5222BRU50
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD5222BRU50
JLCPCB Part #
C7455121
Package
TSSOP-14
Description
-35ppm/℃ -40℃~+85℃ 128 2 2.7V~5.5V 50Hz 50kΩ ±30% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS