AD5222BR10-REEL7
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD5222BR10-REEL7
JLCPCB Part #
C5548300
Package
SOIC-14
Description
-35ppm/℃ -40℃~+85℃ 10kΩ 128 2 2.7V~5.5V 400kHz Linear SOIC-14 Digital Potentiometers ROHS