AD5203AR10
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD5203AR10
JLCPCB Part #
C7455113
Package
SOIC-24
Description
10kΩ 2.7V~5.5V 4 64 700ppm/℃ SOIC-24 Digital Potentiometers ROHS