AD5171BRJZ10-R7
MFR.Part #
AD5171BRJZ10-R7
JLCPCB Part #
C649302
Package
SOT-23-8
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 2.7V~5.5V 5ppm/℃ 600kHz 64 I2C Linear ±30% SOT-23-8 Digital Potentiometers ROHS