AD5171BRJZ100-R2
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD5171BRJZ100-R2
JLCPCB Part #
C649299
Package
SOT-23-8
Description
-40℃~+125℃ 1 100kΩ 2.7V~5.5V 5ppm/℃ 60kHz 64 I2C Linear ±30% SOT-23-8 Digital Potentiometers ROHS