AD5171BRJ50-RL7
MFR.Part #
AD5171BRJ50-RL7
JLCPCB Part #
C7453370
Package
SOT-23-8
Description
-40℃~+125℃ 1 110kHz 2.7V~5.5V 50kΩ 5ppm/℃ 64 I2C Linear SOT-23-8 Digital Potentiometers