AD5161BRMZ10-RL7
MFR.Part #
AD5161BRMZ10-RL7
JLCPCB Part #
C208208
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 2.7V~5.5V 256 3uA 45ppm/℃ 4LSB 600kHz Linear SPI、I2C ±30% MSOP-10 Digital Potentiometers ROHS