AD5160BRJZ10-R2
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD5160BRJZ10-R2
JLCPCB Part #
C143914
Package
SOT-23-8
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 2.7V~5.5V 256 3uA 45ppm/℃ 600kHz Linear SPI ±15% SOT-23-8 Digital Potentiometers ROHS