AD5144ABRUZ100
MFR.Part #
AD5144ABRUZ100
JLCPCB Part #
C649274
Package
TSSOP-20
Description
100kΩ 2.25V~2.75V、2.3V~5.5V 256 35ppm/℃ 4 ±8% TSSOP-20 Digital Potentiometers ROHS