YK7713013000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK7713013000G
JLCPCB Part #
C7417454
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 10A 15 2 300V 8.26mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS