YK7711013000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK7711013000G
JLCPCB Part #
C6016338
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 10A 2 300V 5 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS